во ,

Идиоту! Зарем не воопшто не внимаваш како возиш?!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Милионер на смртна постела го диктира тестаментот…

Секој има најмалку по една ваква комшивка