во

Здраво јас сум Петар и сум алкохоличар…

petar

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фрчат коментари „преубава, најубава, грмиш…

Добар ден, блага е пиперката?