во ,

Земи работи нешто, полеј ја градината!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како битолчанец се пушта на женска?

Кога и двајцата пријатели ти се зафатени