во

Жена си го чека мажот да се врати од кафана

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Девојче убави очи имаш…

Крајно време е да си купи „дигитронски“