во

Жена со грип VS. Маж со грип

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Муабет на денот

Мали Џокица, што ни дава кокошката ?