во

Жената му пишува порака на мажот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, не можам да заспијам…

Недела на пазаро