во

Недела на пазаро

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жената му пишува порака на мажот…

Ништо не е вечно