во

Жени! побавно возете, има некој што ве сака

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Љубов е, ќе најде начин…

Сестро, извини каде се примаат инекции во Недела?