во ,

Жените во просек изговараат…

fakti5

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дожд не е дожд, ако не ти се јави мајка…

Не можеш едноставно да добиеш