во ,

Животот ти е као трофазна струја…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пиеш флаша виски…

Еден маж возејќи се со својот автомобил забележал неверојатно секси автостоперка…