во ,

Змејски водопад, Венецуела

Кликни за поголема слика…

zmejski-vodopad

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би било добро кога младоста би знаела се што може, а староста….

Имагинацијата е многу блиску и многу далеку од реалноста.