во

20 Причини зошто жените живеат подолго од мажите

Иако науката се обидува да најде логични објаснувања за пократкиот животен век на мажите во однос на оној на жените, овие 20 фотографии на некој начин ја поддржуваат ваквата статистичка слика.

Овој работник во перална

Другар ми падна од покрив пред некој ден

Да скокаш јаже од вжештено стакло

Фрли го преку прозор, ќе го пречекам долу

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакај ме вака ќе те гледам

Пушка АК-47 со “сите нишани”