во

Зошто девојката му раскинала на Спајдермен?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе одиме ли по риба!?

Железото ми е многу високо…