во ,

Е добро, зошто го натепавте комшијата?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

И што сакаш ти од мене?

Македонија пред вратите на ЕУ би лајк…