во

Зашто се разведе?

Што мислиш?

-2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дефиниција за ПРИЈАТЕЛИ во денешно време

Драчевски шах