во ,

Каде одиш пијан вака доцна?

Полицаец сопира пијан возач и го прашува:

-Каде одиш пијан вака доцна?

-На предавање.

-Па кој држи предавања толку доцна?

-Жена ми!

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маск прави планови за изградба на првиот град на Марс

Ќе доеш у кафана?