во ,

Бонд девојката која научи на потешкиот начин – природното стареење е подобро

Некогашната Бонд девојка Брит Екланд нека послужи како лекција зошто природното стареење е секогаш подобро.

Сега има 78 години и прилично голем список на совети околу „грациозното стареење,“ но главниот е врзан за пластичната хирургија.

Брит признава дека се кае за сите корекции и зафати кои ги има направено, со цел да ги избрише годините.

Веќе 20 години е „зависна“ од инјекции и филери, кои постојано мора да ги вбризгува и обновува, како би го сочувала пристојниот изглед.

Како старее Бонд девојката која сепак се решила да оди по патот на пластични операции?

Навалица Продавница

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одкако потонал Титаник, двајца власи се држеле на штица…

„Гладно дрво“ – една од најпопуларните туристички атракции во Ирска