во , , ,

Гејмери ја препознавате ли оваа девојка?

Хосеин Диба е талентиран уметник кој реши да покаже како може да изгледа Латиноамериканката од популарната игра GTA: Сан Андреас во реалниот живот. И можеме да кажеме дека одлично му успеало.

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Фотографии ја покажуваат чудната страна на животот во Германија

7 Не толку познати иновации кои би можеле да го променат светот