во

Драчевски шах

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зашто се разведе?

Во меѓувреме во Охрид