во ,

Еееееее ова ти е веќе…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не е битно

Владо Патката (синхронизиран на гевгелиски дијалект)