во ,

Жено како перална си во тоа газот, види се колкава си…

Седат маж и жена дома и мажот и вика:

-Жено како перална си во тоа газот, види се колкава си…

Вечерта…

-Жено ај една тура пред спиење?

-Е да бе… за еден чорап ќе ја уклучувам пералната сега…

После 15 минути…

-Мажууу… ај да ти исперам чорапот?

-Не мора, јас на рака си го исправ

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој прстен со брилијантот ќе го земам. Ставете го во кутија. А сега во уште една малку поголема…

35 Смешни де-пикселизирани фотографии со ниска резолуција