во ,

Како изгледаат денес 16 возрасни деца на познатите личности?

Во детството синовите и ќерките на ѕвездите предизвикуваа емоции кај публиката, а денес некои од нив се веќе високи колку нивните родители. Кога ги гледаме ѕвездените деца, тешко е да не се потсетиме на познатата вистина: туѓите деца растат побрзо од нашите.


Памела Андерсон и нејзиниот син Брендон Томас Ли

Силвестер Сталоне и неговите ќерки

Лајонел Ричи и Софија Ричи

Лесли Ман и нејзината ќерка Ајрис


Стив Ирвин и неговиот син Роберт

Мајкл Даглас и неговата ќерка Карис

Мадона и ќерка и Лурд Леон

Дејвид Бекам и неговата ќерка Харпер Севен

Џулијан Мур и ќерката Лив Фрајндлих

Џејмс Марсден и неговиот син Џек

Арнолд Шварценегер и неговиот син Кристофер

Ума Турман и нејзиниот син Левон

Пирс Броснан и Дилан Броснан

Џесика Алба и нејзината ќерка Онор

Џејми Фокс и неговата ќерка Корин Фокс

Џенифер Лопез и нејзината ќерка Ема

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Јас на моите внуци везден им праќам честитки и поклони, а тие нити ми се јавуваат…

16 Луѓе кои се нашле во неочекувани ситуации