во ,

Како изгледаат 19 познати личности од старата и новата генерација на иста возраст

Експертите проценуваат дека до 2025 година, големината на глобалниот пазар за производи за убавина и лична нега ќе достигне 716,6 милијарди долари. Познатите личности се луѓето кои веројатно најмногу се грижат за својот изглед, повеќе од кој било друг. Тие постојано ги користат услугите на експерти во индустријата за убавина и се трудат да бидат на иста страна со сите најнови модни трендови.

Бритни Спирс и Били Ајлиш, 17 години

Анџелина Џоли и Џенифер Лоренс, 20 години

Кетрин Зета-Џонс и Емили Ратајковски, 22

Мишел Фајфер и Клои Грејс Морец, 22

Кортни Кокс и Меган Фокс, 23 години

Дру Баримор и Сара Ронан, 23 години

Џулија Робертс и Селена Гомез, 24 години

Кејт Винслет и Маргот Роби, 25 години

Мадона и Мајли Сајрус, 26 години

Викторија Бекам и Аријана Гранде, 26 години

Мелани Грифит и Амбер Херд, 31

Брижит Бардо и Скарлет Јохансон, 31 година

Никол Кидман и Емили Блант, 34

Бони Тајлер и Аврил Лавињ, 35

Ема Томпсон и Сиена Милер, 37

Кирсти Алеј и Ферги, 39

Глен Клоуз и Малин Акерман, на 40 години

Кети Бејтс и Мајим Биалик, 43

Џоан Колинс и Винона Рајдер, 47


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Уникатни производи кои се создадени за да го направат клиентот среќен

12 Фотографии покажуваат како денес изгледа актерската екипа на „Модерно семејство“