во ,

Кога комшијата ќе наде да тропа нешто додека спијам

komsija

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога мама ќе влезе да види дали уште спијам

Кога другар ти ќе ти каже дека се откажал од алкохолот