во ,

Кога ќе згасле светлото во куќата на големиот брат

prolet

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога пијан ќе го слушнеш своето име

Моментот кога металци ке влезат у дискотека