во ,

Кога ќе те поздрави некоја добра риба

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Први Мај на северниот пол

На првата пауза после учење