во ,

Мало поларно мече

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Ајкули со човечки заби… па и не изгледаат толку страшно

Духот од ламбата