во ,

Најбруталниот фаул виден некогаш во историјата на фудбалот


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дај брзо вода

Дај бе поздрави се ко човек (gif)