во ,

Невиден срам на 4 девојки! Не ја платиле сметката и си заминале од кафулето, но потоа…

Четири девојки се обиделе да побегнат од еден ресторан.

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna

Побарале одделни сметки, па го искористиле моментот да побегнат и не ја платиле сметката.

Сè завршило така што денес сите им се смеат на социјалните мрежи, бидејќи ‘кармата’ во овој случај брзо си ја завршила својата работа.

Имено, една од нив си ги заборавила клучевите од автомобилот на масата, поради што биле приморани да се вратат на местото на злочинот.


Што мислиш?

19 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

29 Урнебесни примери на креативен вандализам

Португалија го отвори еден од најдолгите пешачки мостови во светот