во , , ,

Овој дечко се фотошопира себеси во фотографии со познати и резултатот е урнебесен

Роб ги живее нашите соништа! Подолу, ќе го видите како си игра и шегува со познати луѓе со кои можете само да сонувате дека ќе се сретнете. Како го прави тоа? Е па, тоа е моќта на Фотошоп. Така, скролајте надолу за да ги видите неговите смешни фотографии како се дружи со 20 познати личности!

Селена Гомез и Маршмело

Бритни Спирс


Доналд и Меланија Трамп

Вил Смит

Барак Обама и Џо Бајден

Хејли и Џастин Бибер

Кристијано Роналдо

Леонардо ди Каприо, Бред Пит и Квентин Тарантино

Џеј Зи и Бијонсе

Еминем

Канје Вест и Ким Кардашијан

Чедвик Бозман и Мајкл Б. Џордан

Рајан Гослинг

Барак Обама

Леброн Џејмс

Леонардо Ди Каприо

Тревис Скот и Кајли Џенер

Браќата Џонас

Ким Кардашиан


Супер Акција -20%

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине види го гледаш она село?

Домаќинот: Да токму така , горе на брдото има куќичка… таму се наоѓа….