во

Отварам фрижидер гледам затвор…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Карав се две кумановке…

Основна математика…