во , ,

Откако авионот полн со патници чекал 1 час пред да полета…

Откако авионот полн со патници чекал 1 час пред да полета, еден од патниците прашува стјуардеса:

– Зошто каснеше полетувањето?

– На пилотот му се причини дека слуша нешто чудно кај моторот, па ни требаше време да му најдеме замена.


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За време на фудбалска утакмица тренерот го тргнува на страна еден од помладите играчи…

Заедно за Војдан: Приклучете се кон нашата мисија да му помогнеме на Војдан