во ,

Парите не можат да купат среќа…

…но ми го плаќаат интернетот, што кажи-речи си е исто.

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најчитаната реченица во светот

Животот е филм