во , , ,

Пикси и Брут: Преслатки стрипови што веднаш ќе ви го разубават денот

Пикси е мало, радосно, енергично маче. Таа е невина, а исто така и донекаде несвесна за сериозните, опасни работи околу неа. Од друга страна, Брут е голем германски овчар со лузна и со воена позадина. Заедно Пикси и Брутус прават одличен тим.

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Фотографии кои ќе ве вратат во детството: Вака изгледаше домот на секоја баба

Треба да бидеме среќни затоа што на Земјата ова го нема: 5 „застрашувачки“ работи кои се случуваат на друго место во универзумот