во ,

Разговараат двајца пензионери и едниот го прашува другиот…

Разговараат двајца пензионери и едниот го прашува другиот:

-Како се чувствуваш денеска?

-Ох, ме боли грбот, едвај одам, ми се вкопани вратот, се заборавам….. А како си ти?

-Јас се чувствувам како бебе!

-Навистина? Како е тоа возможно?

-Немам коса, немам заби, а и се помочав.😁

Што мислиш?

33 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Само у Македонија кога купуваш кондоми…

29 Рандом слики за подобро празнично расположение