во ,

Упатство за решавање на проблеми со пиво

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Баба ти мушка е?

Кај ти е пудрата бе?!