во , ,

100+ Урнебесни слики од луѓе кои имале навистина лош ден

Дали имате некој познаник или можеби вие сте вечниот баксуз, на кој секогаш му се случуваат најголемите глупости?

Не е воопшто лесно да се биде баксуз, но едно е сигурно – не сте сами, а овие луѓе се доказ за тоа.

Следна Страница

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како Македонецот прави пари…

Македонец на суд: Перо, си ја земал пензијата на твојот дедо, а тој починал пред повеќе од 5 години!