во , ,

11 Љубовни илустрации кои ќе ги разберат само оние во долги, здрави и среќни врски

Ако сте доволно среќни и во моментов сте во среќна и здрава врска која е вашето „сигурно место“ за да се чувствувате удобно и убаво во своја кожа, комплетно ќе ги разберете цртежите на една талентирана илустраторка.

Со доза на хумор, илустраторката Луонг Туј го раскажува разиграното секојдневие на паровите кои се вистински среќни.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

50 Забавни илустрации во кои ќе се пронајдат сите мајки

62 Илустрации од нашите омилени ликови кои сигурно ќе ви го расипат детството