во ,

12 Фотографии од реалноста што будат повеќе емоции од кој било филм

Секојдневно се случуваат милион сцени низ светот што го топат срцето.

Овие емотивни фотографии се доказ за тоа:

„Моите родители секој ден играат видео игра. Тој што ќе изгуби прави чај. Ова го прават од 2001 година.“

„Мојот брат преживеа ужасна сообраќајна незгода кога пијан возач удри во неговиот автомобил. Не возете пијани!“

„Конечно станав татко. Погледнете ги овие образи!“

Маж ги кани случајните минувачи да му се воодушевуваат на Јупитер преку телескоп. Бесплатно!

Родители го слушаат срцето на нивниот 23-годишен син, кое е трансплантирано кај овој маж.

Во Истанбул луѓето прават секаков вид на засолништа за бездомните животни.

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ох, имав срцев удар, оди викај брза помош!

Таа е докторе, не можам да иам деца…