во ,

15 Дами кои сакаат да ги изненадуваат своите сопрузи

Секој пар има свои тајни за одржување на врските и ликовите од денешната компилација ги споделија слатките работи што ги прават нивните жени.

„Мојата девојка сече кромид на овој начин .“

„Имав тежок ден, па мојата сопруга ме изненади. Ова е втор пат во животот да ми даваат цвеќе. Тоа го исполнува моето срце “.


„Сакам ф’стаци, но мразам да ги лупам. Мојата сопруга, која утре треба да оди на царски рез, излупи многу ф’стаци, ги стави во кеса и ми ги даде“.

„Тајно ја фотографирав сопругата и и кажав дека изгледа одлично. Еве како таа реагираше на тој комплимент“.

„Едно локално списание направи итервју со мојата сопруга во врска со неодамна објавениот нејзин роман, но таа не очекуваше да биде на насловната страница.“

„Решив да ја изненадам сопругата со нашите омилени М&М и таа ме изненади со истото. Ова е вистинска љубов“.

„После 15 години чекање, мојата сопруга конечно успеа да посвои мачка. Вака ги најдов кога влегов дома“.

„Ова понекогаш го прави мојата сопруга.“

„Мојата сопруга се „расправа“ со морето. Добро ја знам оваа поза: морето веројатно не ги измило садовите“.

„Што се однесува до сопругите, мојата е вистинска Дизни принцеза.“

„Мојата сопруга стрела со лак.“

„Ти требаат овие перници за твојот нов дом“, рече мојата сопруга.

„Таа ми рече дека нашла романтично место за викендот. Ајде! “

„Додека бев на факултет, мојата девојка дојде и ме изненади.“

„Ја замолив жена ми да ме слика како галам прериско куче, но успеа да го слика ова.“


Супер Акција -20%

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Фотографии од кои секоја раскажува цела приказна

Таа е супер дете, беше најдобар ученик, најдобар студент…