во , ,

15 Луѓе ги исчистиле и средиле своите стари предмети, а тие сега се непрепознатливи

Луѓето од оваа галерија одлучиле да им пружат прилика на старите и нечисти предмети. Тие наместо да ги фрлат, ги средиле, исчистиле и им дале нова душа – погледнете.

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Фотографии кои ќе ви покажат дека не ви се потребни многу пари за да го освежите животниот простор

Некаде во Македонија деновиве. Онлајн часот започнува…