во , ,

15 најдобри костими на славните личности за овогодишната Ноќ на вештерките

Ноќта на вештерките е вистинско време славните личности да го сокријат својот идентитет и истовремено да се забавуваат – погледнете во што се маскирале тие за овогодишната Ноќ на вештерките.

Што мислиш?

5 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж по грешка купил 1000 кокошки преку онлајн аукција

24 Искрени илустрации за предизвиците на мајчинството