во ,

15 Познати личности кои речиси постојано поминуваат низ неочекувани трансформации

Реклама

Ѕвездите внимателно ја разгледуваат својата визија и понекогаш стануваат заложници на својот изглед. Но, хероите од нашата селекција не се загрозени, бидејќи не се плашат да експериментираат со нивниот стил. Ајде заедно да одлучиме што повеќе им одговара.

Гвен Стефани

Дуа Липа

Џаред Лето

Луси Лу

Роберт Патисон

Натали Дормер

Николас Кејџ

Рене Зелвегер

Орландо Блум

Натали Портман

Кристина Агилера

Мадона

Зои Кравиц

Ралф Фајнс

Фокс

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Уметницата која создава уникатни скулптури од дрво и успева да не доближи до природата

20 Луѓе кои зеле бездомно животно, а тоа се претворило во мек облак на љубовта