во , ,

15 Несекојдневни фотографии кои докажуваат дека и природата понекогаш знае да се пошегува

Како природата има волку добра смисла за хумор? Погледнете ја галеријата!

Што мислиш?

14 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Истата чизма после 3 години

14 Смешни фотографии од неверојатни случајности случајности