во , ,

16 Драстични трансформации кои ја прикажуваат скриената убавина во жените

Руски стилист знае како да ја истакне скриената убавина во жените, тој ги трансформира на неверојатен начин.

Во едно популарно руско шоу стилистот Александар Рогов, заедно со неговиот тим, прави драстични трансофрмации на жени.

Од облека до начин на шминкање и фризура, тој ги прави не само поатрактивни, туку и посреќни.

Драстични трансформации на жени во ова шоу:

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

„Не би издржал секој“ – Девојка открива како изгледа животот во средновековен германски замок

12 Илустрации за тоа зошто постарата генерација никогаш нема да ја разбере „оваа чудна младина“