во ,

16 Музичари, актери и актерки кои изгледаат како да се близнаци

Дали некогаш сте го забележале изгледот на овие актери, актерки, пејачи и пејачки? Некои од нив навистина изгледаат како да се близнаци, како што е примерот со пејачката Кејти Пери и актерката Зои Дешанел.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Екстремно чудни фотографии кои бараат некакво објаснување

10 среќни амајлии кои секој дом мора да ги има