во ,

17 Познати личности кои изгледаат поинаку кога се насмевнуваат

Неодамнешното истражување на научниците потврди дека дури и имитација на насмевка го прави човекот посреќен, а да не зборуваме за искреното изразување на радост. И иако познатите личности често се насмевнуваат на камерата на црвениот тепих, понекогаш фотографите успеваат да фатат вистински емоции.

Џена Ортега

Ања Тејлор-Џој

Гвендолин Кристи

Адел

Кејли Куоко

Еди Редмејн

Џесика Честејн

Кит Хадсон

Нуми Рапас

Џаред Самар

Зои Салдана

Џенифер Гарнер

Кристина Ричи

Хенри Кавил

Сандра Булок

Александра Дадарио

Адам Драјвер

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога комшијата си купи нова кола, ти ме натера и ние да си купиме…

Оди Влав на доктор и се жали на тврда столица и овој му дава апчиња…