во ,

17 Познати убавици кои не се плашат да се покажат без шминка и добија позитивни реакции своите обожаватели

Трендот за природна убавина е во пораст. Ѕвездите се повеќе преферираат лесна шминка, а во секојдневниот живот целосно се откажуваат од декоративната козметика, уште еднаш докажувајќи дека за вистинската убавина не се потребни дополнителни специјални ефекти.

Синди Крафорд

Крис Џенер

Адрија Арјона

Џенифер Лопез

Ариана Гранде

Бетни Френкл

Ешли Тисдејл

Ејми Шумер

Паулина Пoришкова

Гал Гадот

Бела Хадид

Селена Гомез

Џесика Алба

Кејт Аптон

Рис Витерспун

Ешли Греам

Дру Баримор

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Поминува човек покрај една куќа, а на неа табла: ПРОДАВАМ КУЧЕ ШТО ЗБОРУВА…

Што е тоа алгоритам?