во , , ,

18 Иновативни начини да го направите вашиот стан навистина импресивен

За да го направите вашиот стан стилски и луксузен, не мора да потрошите многу пари.

Всушност, се што треба да направите е да ја користите вашата фантазија и внатрешноста на вашиот дом може да се трансформира значително.

Еве 18 едноставни идеи кои ќе ви помогнат во оваа задача.


Африканските плетенки ќе додадат елеганција на обичните завеси.

Еден обичен бел фрижидер може да стане дизајнерски модел со помош на декоративна лента.

Огледала на вратите помага да се создаде впечаток на повеќе простор.

Можете да ја декорирате вашата завеса со панделки.

Разновидни и транспарентни завеси.

Стари абажурки или токи може да се користат за украсување на завеси.

Вистинскиот начин да се стави тепих во една спална соба.

Подножјето за торта ќе ви даде на бања ретро изглед.

Видео на неделата

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мисијата успешна!

Бугарскиот Mad Max од 90-те