во , , ,

17 Смешни илустрации кои покажуваат дека во големо семејство секогаш е весело

Мајка на три деца создава забавни илустрации кои покажуваат дека животот во големо семејство е авантура.

Александра од Москва на илустриран начин прикажува ситуации од секојдневието, кои се карактеристични за многу семејства во кои има мали деца.

Денот на жената

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Аладин и волшебното чадорче…

26 Љубовни заповеди на просечниот Балканец